Odzież reklamowa

Odzież reklamowa, haft na koszulkach polo jako identyfikacja marki

Oferujemy odzież reklamową wspierających działania promocyjno-marketingowe przedsiębiorstw i korporacji w Polsce. Współpracujemy z najlepszymi producentami odzieży, dlatego jesteśmy w stanie przygotować dla swoich klientów spersonalizowane nadruki, hafty na koszulkach polo, t-shirtach, bluzach. Znakowanie bardzo mocno podnosi prestiż Twojej firmy, zapadając na długo w pamięci potencjalnym klientom. Ludzie noszący odzież firmową z naniesionym logo firmy – to idealny sposób identyfikacji marki.

Odzież firmowa

– to obecnie coraz mocniejszy trend w zakresie budowania wizerunku marki czy firmy.

Każdy Klient może liczyć na rzetelną, profesjonalną i indywidualną obsługę, począwszy od pierwszego spotkania, aż po realizację zamówienia i dostarczenie towaru. Wszystkie nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością i dbałością o szczegóły wykończenia. Wzory koszulek można zobaczyć na tchaya.pl

Haft z Twoim logo

Dwa najbardziej popularne materiały wykorzystywane do produkcji koszulek polo to bawełna i poliester. Ewentualnie kombinacja tych dwóch materiałów. Istnieją materiały takie jak bambus czy pochodne tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu, lecz liczba koszulek wykonanych z tych materiałów jest bardzo mała. Bawełna i poliester. Każdy ma zalety i wady. Spróbujmy odpowiedzieć na to pytanie.

Koszulka bawełniana Polo

Bawełna jest świetnym, naturalnym materiałem wykorzystywanym od setek lat. To sprawdzony materiał przy produkcji koszulek polo. Bawełna jest miękka i trwała. Jest wygodna i dobrze się układa. Bawełna jest naturalnym włóknem więc będzie się kurczyć po wielokrotnym praniu. Włókna bawełniane barwione w ciemnych kolorach takich jak czarny czy granatowy, będzie z czasem blaknąć.

Już w latach 70 i 80, poliester nie wiadomo czemu miał złą renomę. Teraz zaczyna się to zmieniać. Złą opinie zawdzięcza prawdopodobnie tym, że jest materiałem sztywnym i szorstkim. Nie jest przez to zbyt wygodny. Ale taki był poliester dekady temu i nie ma nic wspólnego z materiałem poliestrowym dzisiaj.

Koszulka Polo z poliestru

Dzisiaj, poliester oferuje wiele zalet dla jego zastosowania. Włókna poliestrowe w przeciwieństwie do bawełny w ogóle się nie kurczą. Ponadto, ciemne kolory lepiej niż bawełna “znoszą” warunki użytkowania i nie blakną. Koszulka polo z poliestru również wydaje się być mniej kosztowna. Największą zaletą poliestru jest jednak zdolność pochłaniania wilgoci. Włókna poliestrowe mogą być skonstruowane i poddawane obróbce w taki sposób, aby wyciągnąć wilgoć na wierzch materiału, który bardzo szybko wysycha. Z bawełną nie można tego zrobić. Wadą poliestru jest, to że to sztywny i szorstki materiał.
Więc jak widać, tak naprawdę nie ma jednoznaczne odpowiedzi na powyższe pytanie. Wszystko zależy od potrzeb, zastosowania i osobistych preferencji. Należy zatem wziąć pod uwagę wszystkie za i przeciw dokonując zakupu. Na tchaya.pl znajdziesz zarówno

koszulki polo

z najlepszej 100% bawełny jak i domieszką 5% poliestru wykorzystanego np. w ściągaczach.